Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)

Однією з проблем, яка турбує людство сьогодні, є стан екології. Забруднене довкілля, викид в атмосферу газів-відходів внаслідок нарощування темпів виробництва, розвиток технологій, поява нових видів транспорту, наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС – усе це не додає українцям здоров’я. Натомість – потрібно дбати про те, щоб зайвий раз не наражатися на небезпеку.

У період урбанізації багато часу доводиться проводити у приміщеннях, де часто людина не тільки працює чи відпочиває, а й бореться з різноманітними стресовими навантаженнями. Саме тому надзвичайно важливим аспектом у роботі забудовників є екологічність людського житла, яка на початку XXI сторіччя, стає все актуальнішою.

Рішення знайшла будівельна компанія «Аvila», яка має досвід зведення екологічно чистих будинків у Хмельницькому, Вінниці, Житомирі, а віднедавна – й в Ужгороді, дбає про здоров’я замовників.

Окрім екологічності житла, як зауважують забудовники, купити квартиру у ЖК «АvilaDeLuxe» – це зробити вибір на користь високої якості будівельних робіт, сучасних і комфортних планувань, зручного розташування, розвиненої інфраструктури та доступних цін.

Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)Статистика ринку досить тривожна. Понад 50% усіх будівельних матеріалів не можна назвати безпечними для здоров'я. Багато з них характеризується негативними показниками експертизи. Тим, хто мріє про екологічно чисте житло, потрібно розуміти, що до безпечних можна віднести найбільш традиційні: цегла, камінь, бетон, обробні матеріали на основі гіпсу, дерево, скло. До небезпечніших належать матеріали з високою кількістю полімерів в складі: пластики, покрівельні матеріали, лаки, фарби і все, що на основі фенолів і формальдегідів. Останні мають надзвичайно шкідливий вплив на здоров'я людини.

Як розповів начальник будівельної дільниці «АvilaDeLuxe», серед матеріалів переважають екологічно чистий гіпс, бетон, мінеральна вата з повітряним прошарком, облицювальна цегла тощо. Кожен із переліку будівельних матеріалів характеризується й якостями, що забезпечують мешканцям будинку комфорт.

Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)У компанії зазначають, при будівництві використовують сучасні енергоощадні технології: стіни будинку буде вкрито суцільним шаром мінвати і разом з облицювальною цеглою їх товщина складатиме 480 мм. Зокрема, це сприятиме міжквартирній звукоізоляції та утепленню. Такий ефект має і встановлення металопластикових вікон з п’ятикамерного профілю.

Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)Однією з переваг будівель «Аvila» є фасад із облицювальної цегли, яка дозволяє надати стінам бездоганну гладкість і рівний колір, словом, він покликаний поліпшити зовнішні характеристики будинку.

«Облицювальна цегла слугує також і декоративним елементом, що не потребує штукатурки. Для нашого регіону цього цілком достатньо. Крім того, фасад із такої цегли вирізняє наші будинки з-поміж інших. Стіни зовні є гладкими, рівними, не потребують додаткового покриття – цим відрізняються від тих, які із забудовної цегли. Через кілька років фарба не змиється з фасаду, тому у відмінному стані будинку надовго мешканці можуть бути впевнені», - розповідає начальник будівельної дільниці «АvilaDeLuxe».

Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)Варто зауважити, що зараз в обласному центрі Закарпаття зводиться чимало нових багатоповерхівок. Однак в будівельній компанії «Аvila» не приховують своїх переваг над конкурентами. «Технології однакові, але відрізняються вимоги до будівництва», - кажуть забудовники.

Подбайте про щасливе майбутнє в екологічно чистій квартирі від БК «Аvila». Крім того, забудовники потурбувалися й про корисне дозвілля своїх клієнтів, що забезпечує чергова унікальна новинка – експлуатаційний дах. Докладнішу інформацію можна отримати за номером: +38 (095) 918-40-04; +38 (0312) 44-40-04.

Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)
Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)
Будівельна компанія «Аvila» використовує екологічно чисті матеріали задля здоров’я ужгородців (ФОТО)