Облаштувати максимально комфортне, унікальне та гармонійно поєднане з потребами житло мрія кожного господаря. Не рідко для досягнення такого ефекту стандартне планування треба змінювати.

Як розповідають у Будівельній компанії «Avila DeLuxe» сьогодні на ринку новобудов все частіше застосовується практика, коли забудовники самі пропонують клієнтам варіанти перепланування:

"Вже у проекті квартир ми передбачаємо його "безболісні" зміни. Таким чином кожен клієнт може обрати найзручніший формат власного житла та максимально прилаштувати його до власних потреб" - кажуть в компанії.

Особливою популярністю в останній час користується і об'єднання декількох квартир в одну, в тому числі на різних поверхах. За словами експертів компанії такі зміни пов'язані з необхідністю розширення житлової площі, збільшення функціональності та комфорту житла:

«Другий поверх квартири чудово підійде для спальні, дитячої кімнати, чи кабінету, а нижній зазвичай використовують під зону відпочинку та для зустрічі гостей».

Купуючи квартиру в ЖК "Avila DeLuxe" ви можете втілити всі свої побажання ще на стадії будівництва і квартиру побудують вже з урахуванням ваших бажань.

ЖК "Avila DeLuxe" пропонує різні квартири - від 27м2 до 87м2. Це нова якість житла за доступними цінами.